piątek, czerwca 01, 2012

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU :)

Dziś Dzień Dziecka. Mam nadzieję, że będzie to radosny dzień nie tylko dla najmłodszych. Laureatki konkursu będą miały dodatkowy powód do radości (z powodu wygranej). Książkę Wydawnictwa Rebis pt. "Czego się spodziewać, kiedy się Ciebie spodziewają. 9 miesięcy ciąży z przymrużeniem oka" D. Javerbaum'a otrzymują:
Nataliamarcinska88
K8
Life.Happens.Fast.By.Kassi
Constance
Mysza_tworzy


 Proszę o nadesłanie na odkrywczamama@gmail.com Waszych danych adresowych, a w przyszłym tygodniu będziecie miały już swoje nagrody u siebie :)

Gratuluję serdecznie i życzę miłych chwil przy lekturze! 

A teraz wybaczcie, ale lecę świętować Dzień Dziecka... 

P.S. 
Wkrótce będziecie mogły przeczytać moją recenzję książki, która była nagrodą w konkursie- "Czego się spodziewać, kiedy się Ciebie spodziewają. 9 miesięcy ciąży z przymrużeniem oka" D. Javerbaum'a. Zachęcam laureatki konkursu, by też podzieliły się swoją opinią na jej temat i odezwały się na ODKRYWCZEJ MAMIE ;) 

4 komentarze:

 1. Dziękuję!!! Świetny prezent na Dzień Dziecka :) Na pewno podzielę się opinią jak tylko pochłonę lekturę (a pochłonę szybko, bo od przyszłego tygodnia już nie pracuję i tylko czekam na poród :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Haaaa ! nie mogę uwierzyć, że w końcu i mnie udało się coś wygrać :)))) Bardzo się cieszymy i czekamy na przesyłkę :))) Bardzo bardzo dziękuję :) uwielbiam takie ciążowe czytadła na wesoło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Bardzo dziękuję! Będę tu częstym gościem;-) Co prawda nie udało mi się przesłać adresu mailem za pierwszym razem, ale spróbuję ponownie;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :) Twoje zdanie na ten temat jest dla mnie niezwykle ważne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...